• مرجع کنفرانسها: 88008044 021
  • پایگاهها:

مرجع برگزاری کنفرانسهای کشور

خطا
  • ایراد در بارگذاری اطلاعات خوراک

مهدی احمدی

تعداد نمایش: 2366 | تاريخ ثبت اطلاعات: 1391/01/09 | آخرين ويرايش: 1397/10/28
مسئول تماس: مهدی احمدی
آدرس: تهران
کد پستی: 0
شهر: تهران
شماره تلفن: 02188277492
شماره فکس: 02188284956

مسئولان برگزارکننده همايش ها ، براي برپائي چنين نشست هائي با استفاده از يک ساختار شبه سازماني ، اجزاء و عناصر اجرائي کار را که در همه جا مرسوم است ،‌ معلوم مي نمايند مانند : کميته يا شوراي سياستگزاري ،‌کميته يا شوراي علمي ،‌کميته راهبري ،‌کميته اجرائي ،‌دبيرخانه اجرائي و مرکب از مديران و مسئولان و کارشناسان عرصه کار و کاربرد و انديشمندان و صاحبنظران حوزه فکر و انديشه و نظر يعني دانشگاه ، محور اصلي همايش را تعيين و تبيين مي نمايند و بر آن اساس فراخوان مقاله مي دهند . در يک زمان خلاصه مقالات را با فونت از پيش تعريف شده دريافت مي نمايند و پس از بررسي و دسته بندي و ارزش گذاري براي ارائه در صحن همايش يا چاپ در کتاب خلاصه مقالات ويا ارائه به صورت پوستر ،‌خواهان دريافت اصل مقاله توسط نويسندگان مي شوند . سپس برنامه اجرائي شامل سخنرانان اصلي ( کليدي ) ،‌ارائه دهندگان مقالات در سالن اصلي يا سالنهاي جانبي ،‌تشکيل پانلهاي تخصصي ، چگونگي استقرار نمايشگاه هاي تخصصي و نمايشگاه کتاب و برگزاري مراسم اختتاميه تنظيم مي شود . دبيرخانه نيز بسته هايي شامل کتاب خلاصه مقالات ، برنامه ،‌لوح فشرده ،‌کتاب ، بروشور و ...... را در کيف هاي مخصوص همايش آماده مي کند . در واقع همه چيز از ماهها پيش برنامه ريزي شده است واينک روز برگزاري است . همايش پس از تلاوت آياتي از کلام خداوندي و اداي احترام به سرود مقدس جمهوري اسلامي ايران، شروع مي شود. سئوال اينجاست. با چه کسي ؟ اين شخص کيست ؟ به چه نامي ناميده مي شود ؟ چه وظايفي دارد ؟ او:

مجري ، ارائه دهنده عصاره حداقل شش ماه فعاليت و کار و تلاش و برنامه ريزي هاي مسئولان دست اندر کار همايش است.

نتيجه بررسي هزاران برگ نظر سنجي از شرکت کنندگان دهها همايش مي گويد هرقدر به حضور يک مجري با تجربه و مسلط در روزهاي برگزاري همايش بهاء داده شود ،‌ميزان اقناع و ترغيب مخاطبين طي روزهاي حضور در همايش بسيار بالا خواهد بود و مخاطب را براي حضور در همايشهاي بعدي مشتاق تر مي سازد .

از سال 1369 تا اين لحظه ،‌توانايي گويندگي (مجري) روز برگزاري همايش هائي تحت عنوان ،‌کنگره ،‌کنفرانس ، گردهم آيي ،‌جشنواره و ..... را به اينجانب بخشيده و ياري داده است تا پيام ،‌ اهداف و نقطه نظرات مسئولان سازمان برگزارکننده را به نحوي اثر بخش به مخاطبين انتقال دهد و دراينجا از ايمان و اعتماد مديران و مسئولان سازمانهاي برگزارکننده که تا کنون اجراي مجامع خود را به اين مجري سپرده اند سپاسگزار است اما :

شما بازديد کننده محترم مي توانيد در بخش فعاليتها فهرست موارد گويندگي و يا اجراي مراسم از سال 1369 را مورد ملاحظه قراردهيد ،وبا افتخار آمادگي خويش را براي همکاري در روز برگزاري هرگونه مجامع آن سازمان محترم در سايه صدها تجربه اي که بدست آمده است ،‌اعلام مي دارد.

 

نام مدیر عامل: مهدی احمدی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

پایگاه مرجع برگزاری کنفرانسها (ConfRef) یک دانشنامه تخصصی برای دبیرخانه کنفرانسها جهت برگزاری هر چه بهتر کنفرانس می باشد. در این پایگاه علاوه بر مطالب آموزشی، دایرکتوری موسسات و شرکتهای ارائه کننده خدمات به کنفرانسها نیز ارائه می شود.

دایرکتوری کنفرانسی

بخش دایرکتوری شرکتها و موسسات کنفرانسی، به معرفی خدمات کلیه شرکتهای ارائه کننده خدمات و محصولات به دبیرخانه کنفرانسها جهت برگزاری هر چه بهتر کنفرانسها می پردازد. درواقع این بخش به عنوان نیازمندیهای دبیرخانه کنفرانس جهت انتخاب بهترین گزینه می باشد.

ارتباط با ما

  • آدرس: تهران، بزرگراه جلال آل احمد، بین خیابان کارگر و بزرگراه چمران، کوچه پروانه، پلاک ۴، ساختمان چمران، طبقه ۴، واحد ۳۱
  • تلفن: 02188008044
  • فکس: 02188335451