• مرجع کنفرانسها: 88008044 021
  • پایگاهها:

مرجع برگزاری کنفرانسهای کشور

خطا
  • ایراد در بارگذاری اطلاعات خوراک

مرکز همایشهای بین المللی صدا و سیما

تعداد نمایش: 5899 | تاريخ ثبت اطلاعات: 1391/01/10 | آخرين ويرايش: 1398/01/01
طبقه بندی شده در: سالنهای همایش تهران
مسئول تماس: روابط عمومی
آدرس: اتوبان چمران، مرکز همایشهای بین المللی صدا و سیما
کد پستی: 0
شهر: تهران
شماره تلفن: 02122053051
شماره فکس: 02122051690
سازمان صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران به عنوان فراگيرترين رسانه در كشور با بهره گيري از مجموعه اي عظيم متشكل از متخصصان و هنرمندان ورزيده با تلاش و مساعي فراوان به طور بي وقفه در مسير نشر فرهنگ و دانش و همچنين اطلاع رساني و تهيه و ساخت برنامه هاي مختلف مورد نياز جامعه گام برمي‌دارد. اكنون در عصر ارتباطات سازمان صدا و سيما با عنايت به رسالت خطير خويش به مثابه ابزاري مؤثر و تاثيرگزار با نفوذ در قلب و ذهن ميليون‌ها ايراني سعي مي‌كند تا به نحو مطلوب وظايف خود را به انجام برساند در همين راستا و به منظور بهره رساني هرچه بيشتر به جامعه، مركز همايشهاي بين المللي صدا و سيما با امكاناتي منحصر به فرد آمادگي خود را اعلام مي‌نمايد.

با توجه به پيش بيني‌هاي انجام گرفته و با بهره جوئي از بهترين تجهيزات، مركز همايشهاي بين المللي صدا و سيما تاكنون مجري برگزاري شمارمتعددي همايش در سطح كشوري و بين المللي بوده .مرکز همایشهای بین المللی صدا و سیما به عنوان مجهزترین و گسترده ترین مجموعه تالارهای سمیناری کشور با ایجاد محلی امن و راحت برای برقراری ارتباطات مفید بین سازمانی و اشاعه فرهنگی در جوامع بین المللی پذیرای مدیران و کارشناسان روابط عمومی های کلیه ارگانها و سازمان های مختلف داخلی و خارجی بوده و با بکارگیری ابزاری مدرن همیشه بهترین ها را برگزار مي نماید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

پایگاه مرجع برگزاری کنفرانسها (ConfRef) یک دانشنامه تخصصی برای دبیرخانه کنفرانسها جهت برگزاری هر چه بهتر کنفرانس می باشد. در این پایگاه علاوه بر مطالب آموزشی، دایرکتوری موسسات و شرکتهای ارائه کننده خدمات به کنفرانسها نیز ارائه می شود.

دایرکتوری کنفرانسی

بخش دایرکتوری شرکتها و موسسات کنفرانسی، به معرفی خدمات کلیه شرکتهای ارائه کننده خدمات و محصولات به دبیرخانه کنفرانسها جهت برگزاری هر چه بهتر کنفرانسها می پردازد. درواقع این بخش به عنوان نیازمندیهای دبیرخانه کنفرانس جهت انتخاب بهترین گزینه می باشد.

ارتباط با ما

  • آدرس: تهران، بزرگراه جلال آل احمد، بین خیابان کارگر و بزرگراه چمران، کوچه پروانه، پلاک ۴، ساختمان چمران، طبقه ۴، واحد ۳۱
  • تلفن: 02188008044
  • فکس: 02188335451